06035A471JAT2A
AVX
Multilayer Ceramic Capacitor, 470 pF, 50 V, ¯A¿A½ 5%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 06035A471JAT2A
  • поставщик:
    AVX
  • Артикул / №:
    06035A471JAT2A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000