S-13R1D33-M5T1U3
ABLIC Inc
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: S13R1D33M5T1U3
  • поставщик:
    ABLIC Inc
  • Артикул / №:
    S-13R1D33-M5T1U3
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    S-13R1D
  • Load Regulation:
    40 mV
  • Function:
    LDO
  • Line Regulation:
    0.2 %/V
  • Junction to Case:
    N/A
  • Accuracy:
    ±1 %
  • Junction to Ambient:
    N/A
  • Dimension:
    2.9 x 1.6 x 1.1 mm
  • Maximum Dropout Voltage @ Current:
    0.23@100mA V