Beschikbare vervangingen
AANBEVOLEN VERVANGING
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties

TE Connectivity / Buchanan Brand Geautoriseerde distributeur

8PCV-04

Conn Barrier Strip 4 POS 11.1mm Screw ST Cable Mount 30A/Contact

+ alles bekijken

Bekijk gegevensblad Accessoires

RoHS-conform
Uitgefaseerd en vervangen
Verpakking
Conformiteitscertificaat
Beschrijving +
Conn Barrier Strip 4 POS 11.1mm Screw ST Cable Mount 30A/Contact
Productkenmerken:
  • Barrier Strip
  • Barrier Style = Single Row, Tri-Barrier
  • Block Style = Open Bottom with Standoffs
  • 11.10 mm Centerline
  • Vertical Mount Angle
Zoekwoorden: 8PCV04
SPECIFICATIES +
  • Productkenmerk
    Attribuutwaarde Selecteer kenmerk
  • Leverancier:
    TE Connectivity / Buchanan Brand
  • Onderdeelnr.:
    8PCV-04
  • Meeteenheid:
    Per Stuk
  • RoHS:
    Ja
  • HTS:
    8536694040
  • ECCN:
    EAR99
  • Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
    1
  • Type:
    Barrier Strip
  • Mounting:
    Cable Mount
  • Gender:
    N/A
  • Termination Method:
    Screw
  • Pitch:
    11.1 mm
  • Number of Circuits:
    4
  • Maximum Voltage Rating:
    600 VAC
  • Maximum Current Rating:
    30/Contact A
  • Wire Size:
    N/A
  • Operating Temperature:
    N/A
Symbool, voetafdruk, 3D-model
Tools/3D-modellen +
Productgidsen +
Veelgestelde vragen
Is 8PCV-04 uitgefaseerd?
Ja, 8PCV-04 van Te Connectivity / Buchanan Brand is uitgefaseerd. OnlineComponents.com is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt 8PCV-04?
Het aanbevolen vervangende product voor 8PCV-04 is 8PCV-04-006 van TE Connectivity / Buchanan Brand, verkrijgbaar bij OnlineComponents.com.
Is 8PCV-04 RoHS-conform?
Ja, 8PCV-04 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor 8PCV-04?
De standaard levertijd voor 8PCV-04 is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit OnlineComponents.com.
  • Artikel uitgefaseerd
Prijsgarantie
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.

Sluit u aan bij het circuit, en blijf verbonden met OnlineComponents.com en meer!