- Home ›
- Alle producten›
- Voeding ›
- AC-DC voedingen ›
- Chassismontage ›
- CUS100ME-24
Beschikbare vervangingen
TDK-Lambda
CUS100ME-24
AC-DC Power Supply - 100W - 24VDC - Input: 85-264VAC - Open Frame - JST Connector
Bekijk gegevensblad Accessoires Meld mij
RoHS-conform
Conformiteitscertificaat
Beschrijving
+
AC-DC Power Supply - 100W - 24VDC - Input: 85-264VAC - Open Frame - JST Connector
Zoekwoorden: CUS100ME24
SPECIFICATIES
+
-
ProductkenmerkAttribuutwaarde Selecteer kenmerk
-
Leverancier:TDK-Lambda
-
Onderdeelnr.:CUS100ME-24
-
Meeteenheid:Per Stuk
-
RoHS:Ja
-
HTS:8504409520
-
COO:MY
-
ECCN:EAR99
-
Standaardverpakking leverancier:
1
Veelgestelde vragen
Welk product vervangt CUS100ME-24?
Het aanbevolen vervangende product voor CUS100ME-24 is ZMS100-24 van TDK-Lambda, verkrijgbaar bij OnlineComponents.com.
Is CUS100ME-24 RoHS-conform?
Ja, CUS100ME-24 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor CUS100ME-24?
De standaard levertijd voor CUS100ME-24 is ongeveer 36 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit OnlineComponents.com.
Prijsgarantie
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Op voorraad: 0
36 Weken
kan verzenden
5-4-27
Prijs (USD)
Aantal
Prijs per eenheid
1 +
$51.88
Klik voor offerte
Inloggen
om speciale prijzen te ontgrendelen