Beschikbare vervangingen
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties

MEAN WELL Geautoriseerde distributeur

GSM12U05-USB

12W Medical Grade Wall-Mount Adaptor (DoE Level VI) 12W5V2.4A;USB/Interchange

+ alles bekijken

Bekijk gegevensblad Stel een vraag aan het gegevensblad Accessoires Meld mij

RoHS-conform
Uitgefaseerd en vervangen
Verpakking
Conformiteitscertificaat
Beschrijving +
12W Medical Grade Wall-Mount Adaptor (DoE Level VI) 12W5V2.4A;USB/Interchange
Zoekwoorden: GSM12U05USB
SPECIFICATIES +
  • Productkenmerk
    Attribuutwaarde Selecteer kenmerk
  • Leverancier:
    MEAN WELL
  • Onderdeelnr.:
    GSM12U05-USB
  • Meeteenheid:
    Per Stuk
  • RoHS:
    Ja
  • HTS:
    8504409510
  • COO:
    Tw
  • ECCN:
    EAR99
  • Standaardverpakking van de leverancier: Het aantal artikelen, de lengte, het gewicht of het volume in de originele verpakking van de leverancier voor efficiënte opslag, verwerking en distributie.
    1
  • Adapter Color:
    White
  • Dimension:
    62.2 x 27.4 x 45.5 mm
Symbool, voetafdruk, 3D-model
Tools/3D-modellen +
Veelgestelde vragen
Is GSM12U05-USB uitgefaseerd?
Ja, GSM12U05-USB van Mean Well is uitgefaseerd. OnlineComponents.com is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt GSM12U05-USB?
Het aanbevolen vervangende product voor GSM12U05-USB is NGE12U05-USB van MEAN WELL, verkrijgbaar bij OnlineComponents.com.
Is GSM12U05-USB RoHS-conform?
Ja, GSM12U05-USB is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor GSM12U05-USB?
De standaard levertijd voor GSM12U05-USB is ongeveer 19 weken. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit OnlineComponents.com.
  • Dit product is uit productie genomen, maar nog op voorraad.

Prijsgarantie
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Op voorraad: 12
Kan direct verzenden
TOEVOEGEN AAN WINKELWAGEN
Offerte aanvragen
Prijs (USD)
Aantal
Prijs per eenheid
1
$24.73
10
$16.28
20
$14.61
50 +
$14.30
Klik voor offerte
Inloggen om speciale prijzen te ontgrendelen

Sluit u aan bij het circuit, en blijf verbonden met OnlineComponents.com en meer!