- Home ›
- Alle producten›
- Overig ›
- Elektronica ›
- Componenten ›
- CCKP01-AC-2
Calmark Birtcher
CCKP01-AC-2
nVent Schroff | Birtcher | CCKP01-AC-2 | conduction-cooled key
Accessoires Meld mij
RoHS-conform
Conformiteitscertificaat
Beschrijving
+
nVent Schroff | Birtcher | CCKP01-AC-2 | conduction-cooled key
Zoekwoorden: CCKP01AC2
SPECIFICATIES
+
-
ProductkenmerkAttribuutwaarde Selecteer kenmerk
-
Leverancier:Calmark Birtcher
-
Onderdeelnr.:CCKP01-AC-2
-
Meeteenheid:Per Stuk
-
RoHS:Ja
-
HTS:8536904000
-
ECCN:EAR99
-
Standaardverpakking leverancier:
1
Veelgestelde vragen
Is CCKP01-AC-2 RoHS-conform?
Ja, CCKP01-AC-2 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor CCKP01-AC-2?
De standaard levertijd voor CCKP01-AC-2 is ongeveer 20 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit OnlineComponents.com.
Prijsgarantie
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Op voorraad:
104
Kan direct verzenden
MOQ voor voorraadhoeveelheid:
2
MOQ voor niet-voorraadhoeveelheid:
2
20 Weken
kan verzenden
1-13-27
Prijs (USD)
Aantal
Prijs per eenheid
2
$30.38
13
$21.34
25
$20.06
38
$19.54
50 +
$19.44
Klik voor offerte
Inloggen
om speciale prijzen te ontgrendelen
Klanten
Ook gekocht