- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Devre Koruma ›
- Aşırı Akım Koruması ›
- Sigorta Aksesuarları ›
- BK/HTC-30M
Mevcut alternatifler
Alternatif paketleme
Eaton Electronics / Bussmann
BK/HTC-30M
Fuse Block 6.3A 250V Quick Connect Panel Mount Bulk
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Bulk Ambalaj
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Fuse Block 6.3A 250V Quick Connect Panel Mount Bulk
Arama anahtar kelimeleri: BKHTC30M
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Eaton Electronics / Bussmann
-
Parça Numarası:BK/HTC-30M
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536908585
-
COO:IT
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1 -
Tip:Fuse Block
-
Montaj:Panel Mount
-
Sonlandırma Tipi:Quick Connect
-
Akım Değeri:6.3 A
-
Gerilim Değeri:250 V
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
BK/HTC-30M üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Eaton Electronics / Bussmann tarafından üretilen BK/HTC-30M üretimden kaldırılmıştır. OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
BK/HTC-30M yerine hangi ürün kullanılabilir?
BK/HTC-30M için önerilen alternatif ürün Eaton Electronics / Bussmann tarafından üretilen BK1/HTC-30M olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
BK/HTC-30M RoHS uyumlu mu?
Evet, BK/HTC-30M RoHS uyumludur.
BK/HTC-30M için teslim süresi nedir?
BK/HTC-30M için standart teslim süresi yaklaşık 11 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
-
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Müşteriler
bunları da satın aldı