PIC24FJ256GA702T-I/MV
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 22 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-UQFN (4x4) - T&R ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +