PIC24FJ128DA206-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 52 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 96K x 8 RAM - 2.2 to 3.6V - 64-TQFP (10x10).
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +