PIC10LF320-E/P
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 10F - 8-Bit - 16MHz - 3 I/O - 448B (256 x 14) FLASH - 64 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 8-PDIP.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +