- L083S152LF
L083S152LF
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film NET 1.5KOhm 2% 0.8W 100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Bulk 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명