Panel Mount Indicator RND .33" LED 12V Wire Red | VCC (Visual Communications Company) L65DR12L
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: L65DR12L
  • 공급자:
    VCC - Visual Communications Company
  • 부품 번호:
    L65DR12L
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    20 mm
  • Type:
    Uni-Color
  • Maximum Forward Voltage per Color:
    N/A
  • Color:
    Red
  • Peak Wavelength:
    627(Max) nm
  • Lens Shape Type:
    Circular
  • Lens Appearance:
    Diffused
  • Lens Dimensions:
    10x10x4 mm
  • Intensity:
    30 mcd
  • Viewing Angle:
    30 °
  • Maximum Forward Current:
    10 mA