- CNX714C200120W
CNX714C200120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Red MS
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: CNX714C200120W
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:CNX714C200120W
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Red
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:550 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA