- C3P24D25-T1
C3P24D25-T1
Teledyne Industrial
Solid State Relay - 25A 280VAC Load - 10 to 30 VDC Control Voltage Range - 8-PIN Sip Package - PCB Mount.
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명