- EH20-0.3-02-33M
EH20-0.3-02-33M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 33mH 10kHz 300mA 1.78Ohm DCR Thru-Hole
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: EH20030233M
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Parça Numarası:EH20-0.3-02-33M
Alias/AKA:801072-SF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Attenuation:N/A
Dimension:22 x 22 x 18.8 mm