- 55A0812-10-9
55A0812-10-9
TE Connectivity / Raychem Brand
Hook-up Wire 10AWG 3.4mm Silver Coated Copper 600V
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Pack 포장
설명
Product Highlights:
- Cable Type = Spec 55
- Wire Source = United States
- Cable Style = Primary
- Wire Size (AWG/CM) = 10 AWG
- Voltage Rating = 600 VAC
Search Keywords: 55A0812109
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:55A0812-10-9
Alias/AKA:053593-000
측정 단위:Per Foot
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
Size:102059AWG
Bunch Stranding:37x262045
Conductor Material:Silver Coated Copper2047
Cable Diameter:3.4 mm
Maximum Voltage Rating:6002055V
Operating Temperature:-65 to 200 °C