44A0111-22-0
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
44A0111-22-0
Search Keywords: 44A0111220
  • 공급자:
    TE Connectivity / Raychem Brand
  • 부품 번호:
    44A0111-22-0
  • Alias/AKA:
  • 측정 단위:
    Per Foot
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Size:
    22 AWG
  • Bunch Stranding:
    19x34
  • Conductor Material:
    Tin Plated Copper
  • Cable Diameter:
    1.19 mm
  • Maximum Voltage Rating:
    600 VAC
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C