- CBT25J150R
CBT25J150R
TE Connectivity / Neohm Brand
Carbon Composite Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 250V - Through Hole - -55°C to +125°C - Ammo Box
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: CBT25J150R
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:CBT25J150R
Alias/AKA:1625875-9
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8533100065
COO:JP
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
2000
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유:
158
즉시 배송 가능
Buy all 158 in-stock or the regular minimum order quantity of 250