- 1206SFS125F/63-2
1206SFS125F/63-2
TE Connectivity / Circuit Protection
Fuse Chip Slow Blow Acting 1.25A 63V SMD Solder Pad 1206 Ceramic T/R
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued
Reel 포장
설명
Search Keywords: 1206SFS125F632
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:1206SFS125F/63-2
Alias/AKA:F11095-000
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1 -
Type:Chip
Fuse Size:3.2 x 1.6 x 0.97 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:1.25 A
Maximum AC Voltage Rating:N/A
Maximum DC Voltage Rating:63 V