RGA4W250W020A-003
TDK-Lambda
The RGA4W250W020A-003 is a ruggedized, non-isolated DC-DC buck converter that delivers up to 250W of power from a wide 9V to 5 ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
The RGA4W250W020A-003 is a ruggedized, non-isolated DC-DC buck converter that delivers up to 250W of power from a wide 9V to 53V input.