PF500A-360
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 500 W - 95% Efficiency - Output 360V 1.4A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +