I7C2W020A120V-PF3-R
TDK-Lambda
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Heatsink - Fully feature ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
CARTON 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Heatsink - Fully featured - iTrim