HWS1000-5
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 1000W - 5VDC - Input: 85 to 265VAC - Enclosed - UL508
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +