GQA24003A480V-007-R
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 18 to 36V - Vout: 48V
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +