DT80PW480D
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - 80W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C14 - Kycon KPPx-4P
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +