DRL60-12-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 60W - 12 VDC - Input: 85 to 264VAC
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +