DPP960-24-3
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 960W - 24 VDC - Input: 340 to 575VAC (3 phase)
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +