CC3-2403SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 24V - Vout: 3V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +