CC10-1203SR-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 10W - Vin: 12V - Vout: 3V - SMD DIP Package
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +