MMZ1608S800ATA00
MMZ1608S800ATA00
TDK Corporation
재고 보유: 0
최소 주문: 4,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MMZ1608S800A
TDK Corporation
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 500mA 150mOhm DCR 0603
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: MMZ1608S800A
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    MMZ1608S800A
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
  • Impedance:
    80 Ohm
  • Case Size:
  • Maximum DC Current:
    500 mA
  • Dimension:
    1.75 x 0.95 x 0.95 mm