RMTMK042CG8R4BD-W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 8.4pF ±0.1pF - 25VDC - C0G - 01005 - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +