FCFBMH4532HM202-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 2KOhm 25% 100MHz 1.3A 130mOhm DCR 1812 T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: FCFBMH4532HM202T
  • 공급자:
    Taiyo Yuden
  • 부품 번호:
    FCFBMH4532HM202-T
  • Alias/AKA:
    FBMH4532HM202-T
  • COO:
    PH
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Maximum DC Current:
    1.3 A
  • Impedance:
    2 KOhm
  • Dimension:
    4.9 x 3.5 x 3.5 mm