Search Keywords: PW180KA4800F01
  • 공급자:
    SL Power / Advanced Energy
  • 부품 번호:
    PW180KA4800F01
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Input Voltage:
    100 to 250 V
  • Output Voltage:
    48 V
  • Maximum Output Current:
    0.4 A
  • Maximum Output Power:
    20 W
  • Dimension:
    101 x 61.5 x 34.2 mm