Search Keywords: LS15RB1201J04
  • 공급자:
    SL Power / Advanced Energy
  • 부품 번호:
    LS15RB1201J04
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Input Voltage:
    36 to 57 V
  • Output Voltage:
    12 V
  • Maximum Output Current:
    0.9 A
  • Maximum Output Power:
    10 W