- CENB1040A2403F01
CENB1040A2403F01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Adapter - Desktop - 40.8 Watts: 24V @ 1.7A - IEC 320-C14 Inlet
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Discontinued & Replaced
Box 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: CENB1040A2403F01
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:CENB1040A2403F01
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
1 -
AC Input Current - Maximum:1.1A at 100Vac
Dimension:101.0 x 61.0 x 34.0 mm