- HCTI-22-16.4
HCTI-22-16.4
Signal Transformer
Inductor Power Shielded Toroid 22uH/13.2uH 15% 1KHz 16.4A 0.007Ohm DCR RDL
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: HCTI22164
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Signal Transformer
부품 번호:HCTI-22-16.4
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8504504000
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
564 -
Inductance:22(OCL)/13.2 uH
Type:Power7081
Impedance:N/A
Lead Pitch:14.22 mm
Tolerance:157080%
Technology:Toroid7078
Maximum DC Resistance:0.007 Ohm
Maximum DC Current:16.4 A