RNF14JTD2K20
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.2 kohm ±5% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +