CP5.241-C1
PULS
AC-DC Power Supply - 120W - 24 to 28VDC - DIN Rail - Input: 100 to 240VAC - 32x124x102mm - Conformal Coating
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +