AT-3045-TF-LW110-R
PUI Audio
Audio Indicator Transducer Piezo 10Vp-p 11mA Wire Lead 1Vp-p 4000Hz to 5000Hz Flange Mount
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +