- 1092A5-28V
1092A5-28V
VCC - Visual Communications Company
PMI RND .5" LED Green Hi-Dome 28V Wire
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: 1092A528V
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:1092A5-28V
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
100 -
Color:Green
Dimension:42.21 x 16 mm
자료
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
재고 보유:
2
즉시 배송 가능
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 10