- BCN164A223J7
BCN164A223J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 22 kOhms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명