Search Keywords: 150AYC10B
  • 공급자:
    TE Connectivity / Corcom Brand
  • 부품 번호:
    150AYC10B
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Maximum Voltage Rating:
    480 VAC
  • Maximum Current Rating:
    150 A
  • Operating Frequency:
    50,60 Hz
  • Operating Temperature:
    -10 to 40 °C
  • Dimension:
    307 x 155 x 141 mm