- 4DB-P108-10
4DB-P108-10
TE Connectivity / Buchanan Brand
Conn Barrier Strip 10 POS 8.26mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact Package
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Pack 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Product Highlights:
- Barrier Strip
- Barrier Style = Single Row, Dual Barrier
- Block Style = Flat
- 8.26 mm Centerline
- Vertical Mount Angle
Search Keywords: 4DBP10810
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
부품 번호:4DB-P108-10
Alias/AKA:3-1437667-3
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536694040
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
16 -
Type:Barrier Strip
Mounting:Through Hole
Gender:N/A
Termination Method:Solder
Pitch:8.26 mm
Number of Circuits:10
Maximum Voltage Rating:300 V