PXB15-24WS05/NT
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 15W - Vin: 9 to 36V - Vout: 5V - PCB Thru-Hole - 1"x1"
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +