PH600A280-24
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 600W - Vin: 200 to 425V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +