PFE500F-28
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 500W - 28VDC - Input: 85 to 265 VAC - 70x12.7x122mm - M3 Tapped Mounting Holes
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +