PFE1000FA-12
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 720W - 12VDC - Input: 85 to 265 VAC - 160x100x13.4mm - M3 Tapped Mounting Holes
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +