- RSF12JTR820
RSF12JTR820
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 0.82 ohm ±5% - 0.5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명