RNF14JTD2K20
SEI Stackpole
General Purpose Metal Film Resistor - 2.2 kohm ±5% - 0.25W - ±100ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +