RMCF0402FT4K70
SEI Stackpole
Thick Film Chip Resistor - 4.7 kohm ±1% - 0.063W - SMD 0402 - Tape&Reel
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: RMCF0402FT4K70
  • 공급자:
    SEI Stackpole
  • 부품 번호:
    RMCF0402FT4K70
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    4.7 KOhm
  • Power Rating:
    0.063 (1/16) W
  • Tolerance:
    111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C